Duart e vogla - Mesmet e para

BOT0251

New product

Përshkrim i shkurtër

Një paketim me tetë libra të vegjël për fëmijët të cilët sapo kanë filluar te mësojnë fjalë e para.

More details

963 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928002464

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Fëmijët do të mësojnë:

Alfabetin

Të kundërtat

Numrat (format dhe ngjyrat)

Kafshët

Fjalët e para

Ushqime, fruta dhe perime

Automjetet dhe profesionet

Trupi im

Data sheet

ISBN9789928002464
Shtëpia botueseBota Shqiptare
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri