Gjergj Fishta, jeta dhe vepra

Át Danjel Gjeçaj FRA0022

New product

Përshkrim i shkurtër

Nëse do të kuptosh përmasën e vërtetë të At Gjergj Fishtës, kjo është biografia më e mirë e shkruar për të deri më sot. Autori ka qenë një nxënës dhe ndjekës besnik i Fishtës dhe jetëshkrimin dhe studimin e veprës e ka bërë nga brenda, në gjithë thellësinë dhe botëkuptimin e saj real

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789995661724

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages330
ISBN9789995661724
Published year2007
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveSecond edition