Gjergj Fishta, jeta dhe vepra Shiko më të madhe

Gjergj Fishta, jeta dhe vepra

Át Danjel Gjeçaj FRA0022

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nëse do të kuptosh përmasën e vërtetë të At Gjergj Fishtës, kjo është biografia më e mirë e shkruar për të deri më sot. Autori ka qenë një nxënës dhe ndjekës besnik i Fishtës dhe jetëshkrimin dhe studimin e veprës e ka bërë nga brenda, në gjithë thellësinë dhe botëkuptimin e saj real

901 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
Fletët330
ISBN9789995661724

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët330
ISBN9789995661724
V. Bot2007
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveDytë