Katër marrëveshjet View larger

Kater marreveshjet

Don Miguel Ruiz MIN0029

New product

Përshkrim i shkurtër

Një udhëzues praktik drejt lirisë personale. Mbi shtatë vite në listën bestseller të “New York Times”! Mbi 6 milionë kopje të shitura në SHBA. Përkthyer në mbi 40 gjuhë

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN9789928265012

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në librin Katër marrëveshjet, don Migel Ruiz, zbulon burimin e besimeve kufizuese që na heqin lumturinë dhe krijojnë vuajtje të panevojshme. Bazuar në mençurinë e lashtë Tolteke, katër marrëveshjet ofrojnë një kod të fuqishëm sjellje i cili mund të na e kthejë me shpejtësi jetën në një përvojë të re lirie, lumturie të vërtetë dhe dashurie.

KOMENTE

“Libri i Don Miguel Ruiz është një udhërrëfyes drejt ndriçimit dhe lirisë”.

— Deepak Chopra, autor, “Shtatë ligjet shpirtërore të suksesit”

“Një libër frymëzues me shumë mësime të shkëlqyera...”

—Wayne Dyer, autor, “Magji e vërtetë”

“Sipas traditës së Castaneda-s, Ruiz distilon mençurinë thelbësore Tolteke duke shprehur qartë dhe saktë, se çfarë do të thotë për burrat dhe gratë, të jetojnë si luftëtarë paqësorë në botën moderne”.

— Dan Millman, autor, “Mënyra e luftëtarit paqësor”

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages144
ISBN9789928265012
Shtëpia botueseFour Agreements
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEnton Korica
I ri1