Reduced price! Pse ne meditojme View larger

Pse ne meditojme

Daniel Goleman, Tsoknyi Rinpoche BLM0870

New product

Përshkrim i shkurtër "Pse ne meditojmë është një libër i ri dhe magjepsës, i cili ndërthur kërkimet e fundit mbi meditimin me mësime të freskëta, të arritshme dhe të thella mbi praktikën aktuale. Unë e konsideroj Tsoknyi Rinpoche-n si një nga mësuesit e mi të dashur dhe thellësisht mbështetës në çdo përpjekje për t'i ndarë mësimet e tij shëruese dhe çliruese me botën."

24 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dukagjini
ISBN9789951057622

1 196 Lekë

-8%

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages207
ISBN9789951057622
Published year2023
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1