Reduced price! Ditari i Gregut 15 – Ne pike te hallit View larger

Ditari i Gregut 15 – Ne pike te hallit

Jeff Kinney A-000352

New product

Përshkrim i shkurtër

Kur Greg Hefli dhe familja e tij nisen për pushime në një udhëtim me makinë kampingu, të gjithë janë të mprehur për aventurën e jetës. Por planet e tyre ndeshin në pengesa, ndaj përfundojnë te një kamping që s'është tamam parajsë vere. Po gjërat për Heflët do të dreqosen më keq, kur nis një shi me gjyma dhe niveli i ujërave ngrihet gjithnjë e më lart, duke i bërë të mendojnë në ia vlen t'i vazhdojnë më ato pushime... apo mos ndoshta tani gjenden në pikë të hallit!

470 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272652

644 Lekë

-8%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages224
ISBN9789928272652
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka
I ri1