Reduced price! Poliana View larger

Poliana

Eleanor H. Porter BOM0097

New product

Përshkrim i shkurtër

Në një qytet të vogël në Perëndim, 11-vjeçarja Poliana humb të ëmën dhe më pas edhe të atin si pasojë e sëmundjeve.

More details

74 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9992752769

595 Lekë

-15%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ky libër përshkruan sesi jetimja shkon të jetojë me tezen që banon në anën tjetër të vendit. Për fat të keq, tezja e saj nuk do, por e pranon vajzën në shtëpi vetëm sepse është e detyruar. Natyra e qeshur dhe miqësore e Polianës, gjithsesi, do të transformojë gjithë fshatin.

Data sheet

pages216
ISBN9992752769
Shtëpia botueseOMSKA-1
Published year2006