Lola luan si mama

BAO0015

New product

Përshkrim i shkurtër

Lola e vogël luan si mama me kukullën e saj. Ajo e shëtit atë në park, i mëson për zogjtë e natyrën, e ushqen, i ndërron pelenën, i bën banjë dhe e vë në gjumë duke i kënduar ninullë. Libri e fton fëmijën që të mësojë dhe argëtohet, duke luajtur me Lolën dhe kukullën e saj. Kopertina: me mbushje, e butë.

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022455

670 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Luani dhe ju së bashku me Lolën. Lola luan me kukullën e saj, e lan atë, e shëtit, përkujdeset si një mama e vërtetë. Po ju, me cilën kukull luani? Cila kukull është e preferuara juaj që e mbani me vete?

Data sheet

pages14
ISBN9789928022455
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years