Lola luan si mama

BAO0015

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lola e vogël luan si mama me kukullën e saj. Ajo e shëtit atë në park, i mëson për zogjtë e natyrën, e ushqen, i ndërron pelenën, i bën banjë dhe e vë në gjumë duke i kënduar ninullë. Libri e fton fëmijën që të mësojë dhe argëtohet, duke luajtur me Lolën dhe kukullën e saj. Kopertina: me mbushje, e butë.

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022455

670 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Luani dhe ju së bashku me Lolën. Lola luan me kukullën e saj, e lan atë, e shëtit, përkujdeset si një mama e vërtetë. Po ju, me cilën kukull luani? Cila kukull është e preferuara juaj që e mbani me vete?

Të dhëna

Faqe14
ISBN9789928022455
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç