Format View larger

Format

Grup autorësh JB0064

New product

Përshkrim i shkurtër

Mëso të vizatosh dhe të përvijosh me librin Shkruaj Fshi Mëso. Me lapsin magjik, mund të vizatosh forma pa fund. Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme. Ky libër është përgatitur enkas për ju, vogëlushë, që sapo keni nisur të mësoni dhe të vizatoni format.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 4160 3 2

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages26
ISBN978 9928 4160 3 2
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri