Miqte pushbute View larger

Miqte pushbute

Grup autorësh JB0185

New product

Përshkrim i shkurtër

Këta libra zhvillojnë ndjesinë e të prekurit dhe i njohin vogëlushët me konceptet e para dhe me botën që i rrethon.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 13 1

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages12
ISBN978 9928 177 13 1
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri