100 problema per mua - kl. I View larger

100 problema per mua - kl. I

Grup autorësh A-002816

New product

Përshkrim i shkurtër

Është libër që nxënësit i teston për dijen e tyre që kanë në matematikë. Libri u kushtohet fëmijëve të klasës së parë dhe krahas 100 detyrave që janë quajtur problema, kanë edhe shumë lojëra të tjera matematikora për të zgjidhur. Në këtë libër mund të gjeni detyra të ndryshme me mbledhje, zbritje, shumëzim, pjesëtim, thyesa, e shumë detyra të tjera që do ti zbuloni me shfletimin e librit.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magjia e librit
ISBN9789951693387

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Së bashku me mësuesin/mësuesën tuaj apo prindin mund të punoni sipas dëshirës këto problema pa ruajtur radhën që ato kanë në libër. Librin mund ta përdorni kudo në klasë, në park, në shtëpi, detyrë shtëpie apo edhe gjatë pushimeve verore.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789951693387
Published year2018
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë