100 problema per mua - kl. I Shiko më të madhe

100 problema per mua - kl. I

Grup autorësh A-002816

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Është libër që nxënësit i teston për dijen e tyre që kanë në matematikë. Libri u kushtohet fëmijëve të klasës së parë dhe krahas 100 detyrave që janë quajtur problema, kanë edhe shumë lojëra të tjera matematikora për të zgjidhur. Në këtë libër mund të gjeni detyra të ndryshme me mbledhje, zbritje, shumëzim, pjesëtim, thyesa, e shumë detyra të tjera që do ti zbuloni me shfletimin e librit.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magjia e librit
ISBN9789951693387

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Së bashku me mësuesin/mësuesën tuaj apo prindin mund të punoni sipas dëshirës këto problema pa ruajtur radhën që ato kanë në libër. Librin mund ta përdorni kudo në klasë, në park, në shtëpi, detyrë shtëpie apo edhe gjatë pushimeve verore.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789951693387
Viti i Botimit2018
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë