Montale dhe Dante Shiko më të madhe

Montale dhe Dante

Arshi Pipa SP0020

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Është studimi i parë në gjuhën angleze i këtij karakteri për veprën e Eugenio Montales, i cili është ndoshta poeti italian më i madhe i gjallë.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789994394722

790 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe240
ISBN9789994394722
Titulli origjinalPrinci
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaAnglisht
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë