Edhe tri sekrete te Jeronim Stiltonit

Jeronim Stilton SET0182

New product

Përshkrim i shkurtër

Jeronim Stilton është personazhi më i dashur për lexuesit e vegjël, ndonëse ka ardhur me një seri me më shumë se 45 vëllime dhe me botime të tjera. Ne kemi përzgjedhur tre prurje të fundit, të cilat i mendojmë si shokë të vogëlushëve gjatë pushimeve verore.

More details

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI

1 350 Lekë

-10%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me tre libra përmban:

“Stilton 44 Sekreti i patinave te argjendta”

https://bukinist.al/sq/fantazi/14690-stilton-44-sekreti-i-patinave-te-argjendta.html

 

“Stilton 43 – Një ndodhi në Madrid”

https://bukinist.al/sq/fantazi/14689-stilton-43-nje-ndodhi-ne-madrid.html

 

Stilton 41 - Misteri i Elfeve

https://bukinist.al/sq/summer-book-fair/12372-stilton-41-misteri-i-elfeve.html

"Në përfundim të një dite të gjatë pune në Jehonën e Brejtësit, më zuri gjumi në tryezën time të shkrimit dhe... befas u gjenda në një fabrikë lodrash në Polin e Veriut! Për tërë mocarelat e botës, më priste një surprizë për t'u pirë në kupë!"

Data sheet

Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 5 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1