I ri Cmim i reduktuar! Edhe tri sekrete te Jeronim Stiltonit Shiko më të madhe

Edhe tri sekrete te Jeronim Stiltonit

Jeronim Stilton SET0182

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Jeronim Stilton është personazhi më i dashur për lexuesit e vegjël, ndonëse ka ardhur me një seri me më shumë se 45 vëllime dhe me botime të tjera. Ne kemi përzgjedhur tre prurje të fundit, të cilat i mendojmë si shokë të vogëlushëve gjatë pushimeve verore.

Më shumë detaje

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI

1 350 Lekë

-10%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me tre libra përmban:

“Stilton 44 Sekreti i patinave te argjendta”

 

“Stilton 43 – Një ndodhi në Madrid”

 

Stilton 41 - Misteri i Elfeve

"Në përfundim të një dite të gjatë pune në Jehonën e Brejtësit, më zuri gjumi në tryezën time të shkrimit dhe... befas u gjenda në një fabrikë lodrash në Polin e Veriut! Për tërë mocarelat e botës, më priste një surprizë për t'u pirë në kupë!"

Të dhëna

Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 5 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë