RREFENJA TE VOGLA MAGJIKE - Perralla me princesha

Grup autorësh BOT0313

New product

Përshkrim i shkurtër

Argëtohuni duke lexuar këto rrëfenja të vogla magjike që vogëlushët të jenë më të lumtur dhe të flenë më ëndrra të bukura. Lexojuni fëmijëve tuaj përrallat klasike të famshme dhe futini ata në botën magjike të përrallave dhe princeshave.

More details

2053 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

3 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Në këtë seri me 7 përralla do të futeni në botën e magjisë, të së mirës dhe së keqes, duke lexuar më shumë rreth aventurave dhe për t’u njohur me personazhe fantastikë. Librat që do të gjeni në këtë seri janë:

  •          Hirushja
  •          Rapunzela
  •          Rojtarja e patave
  •          Bukuroshja e fjetur
  •          Borëbardha
  •          Princi Bretk
  •          Sirena e Vogël

 

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages96
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat8 x 22 cm
PërkthyesiAgim Doksani
I ri1