I ri Cmim i reduktuar! RRËFENJA TË VOGLA MAGJIKE - Përralla me princesha Shiko më të madhe

Rrefenja te vogla magjike - Perralla me princesha

Grup autorësh BOT0313

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Argëtohuni duke lexuar këto rrëfenja të vogla magjike që vogëlushët të jenë më të lumtur dhe të flenë më ëndrra të bukura. Lexojuni fëmijëve tuaj përrallat klasike të famshme dhe futini ata në botën magjike të përrallave dhe princeshave.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare

375 Lekë

-25%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

3 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Në këtë seri me 7 përralla do të futeni në botën e magjisë, të së mirës dhe së keqes, duke lexuar më shumë rreth aventurave dhe për t’u njohur me personazhe fantastikë. Librat që do të gjeni në këtë seri janë:

  •          Hirushja
  •          Rapunzela
  •          Rojtarja e patave
  •          Bukuroshja e fjetur
  •          Borëbardha
  •          Princi Bretk
  •          Sirena e Vogël

 

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe96
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat8 x 22 cm
PërkthyesiAgim Doksani