Rrefenja te vogla magjike – Perralleza me kafshe Shiko më të madhe

Rrefenja te vogla magjike – Perralleza me kafshe

Grup autorësh A-005244

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përrallëza klasike me kafshë të ilustruara nga Francesca Pesci, Umberto Fizialetti, Paola Migliari si dhe Lisa Francia. Libri përcjell lexuesit e tij të vegjël në përralla si: Rosaku Romeo, Dordoleci Tom dhe shokët e tij, Lepuri Uilli dhe Arushi i vogël Oskar.

46 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003515

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe100
ISBN9789928003515
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia