I ri Cmim i reduktuar! RRËFENJA TË VOGLA MAGJIKE - Përrallat e fermës Shiko më të madhe

Vetëm online

Rrefenja te vogla magjike - Perrallat e fermes

Grup autorësh BOT0311

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Argëtohuni duke lexuar këto rrëfenja të vogla magjike që vogëlushët të jenë më të lumtur dhe të flenë më ëndrra të bukura. Mësoni rreth kafshëve të fermës dhe aventurave të tyre.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare

375 Lekë

-25%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

3 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Në këtë seri me 8 rrëfenja do të futeni në botën e përrallave, duke lexuar më shumë rreth aventurave dhe për t’u njohur me personazhe fantastikë. Librat që do të gjeni në këtë seri janë:

  •          Aventurat e Tobiasit
  •          Oresti, kali laraman
  •          Një lepurush bredharak
  •          Shëtitje me pulën Ema
  •          Gastoni, maçoku ngatërrestar
  •          Urtësia e Karolinës
  •          Një festë për Suzanën
  •          Zogu i pulës Teo

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe96
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat18 x 22 cm
PërkthyesiAgim Doksani