Rrefenja te vogla magjike – Borebardha dhe Shiko më të madhe

Rrefenja te vogla magjike – Borebardha dhe

Grup autorësh A-005246

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përrallëza klasike të ilustruara nga Claudio Cernuschi. Libri përcjell lexuesit e tij të vegjël në përralla të mirënjohura si: Borëbardha, Kësulëkuqja, Hirushja si dhe Bambi.

 

300 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët100
ISBN9789928003508

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët100
ISBN9789928003508
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia