Online only

RREFENJA TE VOGLA MAGJIKE - Perrallat e fermes

Grup autorësh BOT0311

New product

Përshkrim i shkurtër

Argëtohuni duke lexuar këto rrëfenja të vogla magjike që vogëlushët të jenë më të lumtur dhe të flenë më ëndrra të bukura. Mësoni rreth kafshëve të fermës dhe aventurave të tyre.

More details

1191 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

3 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Në këtë seri me 8 rrëfenja do të futeni në botën e përrallave, duke lexuar më shumë rreth aventurave dhe për t’u njohur me personazhe fantastikë. Librat që do të gjeni në këtë seri janë:

  •          Aventurat e Tobiasit
  •          Oresti, kali laraman
  •          Një lepurush bredharak
  •          Shëtitje me pulën Ema
  •          Gastoni, maçoku ngatërrestar
  •          Urtësia e Karolinës
  •          Një festë për Suzanën
  •          Zogu i pulës Teo

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages96
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat18 x 22 cm
PërkthyesiAgim Doksani
I ri1