I ri Cmim i reduktuar! RRËFENJA TË VOGLA MAGJIKE - Përralla me piratë Shiko më të madhe

Rrefenja te vogla magjike - Perralla me pirate

Grup autorësh BOT0312

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Argëtohuni duke lexuar këto rrëfenja të vogla magjike që vogëlushët të jenë më të lumtur dhe të flenë më ëndrra të bukura. Nisuni në aventurat e piratëve dhe lundroni me ta në anijet e imagjinatës.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare

375 Lekë

-25%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

3 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe96
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat18 x 22 cm
PërkthyesiAgim Doksani