RRËFENJA TË VOGLA MAGJIKE - Përralla me piratë View larger

RREFENJA TE VOGLA MAGJIKE - Perralla me pirate

Grup autorësh BOT0312

New product

Përshkrim i shkurtër

Argëtohuni duke lexuar këto rrëfenja të vogla magjike që vogëlushët të jenë më të lumtur dhe të flenë më ëndrra të bukura. Nisuni në aventurat e piratëve dhe lundroni me ta në anijet e imagjinatës.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Viti i botimit2018

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

3 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages96
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat18 x 22 cm
PërkthyesiAgim Doksani
I ri1