Paraabetare, fletore e modeluar Shiko më të madhe

Paraabetare, fletore e modeluar

Mimoza Gjokutaj, Shezai Rrokaj A-003201

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo fletore është fantastike për tu përdorur për të gjithë nxënësit që përgatiten për të hyrë në klasën e parë. Përmes saj, fëmijët ushtrohen lehtësisht në shkrimin e shkronjave të alfabetit. Në aspektin didaktik dhe pedagogjik është ndihmesë për vogëlushët të cilët më pas nuk do të kenë probleme në mësimin e abetares shqipe

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928162663

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

27 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe40
ISBN9789928162663
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë