Reduced price! Erdhën pushimet (3/4 vjeç) View larger

Erdhen pushimet (3/4 vjec)

Grup autorësh PE0154

New product

Përshkrim i shkurtër

Liber ideal per femijet nga 3/4 vjeç.

More details

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789927200730

255 Lekë

-15%

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Drejt grupit te dyte te kopështit, liber me figura me ngjitje.
Jane te perfshira te gjitha kategorite si: lexim, vizatim, matematike, te zbulojme boten dhe lojëra, si edhe pergjigjet e ushtrimve

Data sheet

pages44
ISBN9789927200730
Shtëpia botuesePegi
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiAndia Kisi