Cmim i reduktuar! Erdhën pushimet (3/4 vjeç) Shiko më të madhe

Erdhen pushimet (3/4 vjec)

Grup autorësh PE0154

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Liber ideal per femijet nga 3/4 vjeç.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789927200730

270 Lekë

-10%

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Drejt grupit te dyte te kopështit, liber me figura me ngjitje.
Jane te perfshira te gjitha kategorite si: lexim, vizatim, matematike, te zbulojme boten dhe lojëra, si edhe pergjigjet e ushtrimve

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe44
ISBN9789927200730
Titulli origjinalPegi
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaPer femije
StatusiI ri
PërkthyesiAndia Kisi