Illz, nr. 15

Grup autorësh BKP0026

New product

Përshkrim i shkurtër

Numër special kushtuar shkrimtarëve martirë, Havzi Nela Vilson Blloshmi dhe Genc Leka

3 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Klubi i poezisë
ISBN25207571
Viti i botimit2018

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
ISBN25207571
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1