Forum A + P Nr. 5 View larger

Forum A + P Nr. 5

Grup autorësh A-006430

New product

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2227-7994

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Revistë shkencore dhe kulturore n territoret shqipfol se p r fushat e arkitektur s dhe planifikimit t territorit. Arkitektura si
leximi i qytetit. Tirana Ekspres, workshop

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages157
ISBN2227-7994
Published year2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë