I ri Illz, nr. 15 Shiko më të madhe

Illz, nr. 14

Grup autorësh BKP0026

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Numër special kushtuar shkrimtarëve martirë, Havzi Nela Vilson Blloshmi dhe Genc Leka

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Klubi i poezisë
ISBN25207571

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN25207571
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë