Forum A + P Nr. 2 View larger

Forum A + P Nr. 2

Grup autorësh A-006427

New product

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2227-7994

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Revistë shkencore dhe kulturore nё territoret shqipfolёse pёr fushat e arkitekturёs dhe planifikimit tё territorit. Dizajni si proces Krijimi. Evoluimi i konceptit mbi hapësirën.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages162
ISBN2227-7994
Published year2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë