Medius nr. 4, Identiteti përballë modernitetit View larger

Medius nr. 4, Identiteti perballe modernitetit

Instituti i Komunikimit Medius BG0085

New product

Përshkrim i shkurtër

Identiteti mbetet gjithnjë një sfidë, por përballë modernitetit kjo sfidë është çdo ditë dhe më e madhe për shkak se tradita, demokracia, besimi, tjetri dhe vetja kanë ndryshuar si pasojë e diktaturës së spektaklit. Lexim të mbarë. Urime gjithë autorëve që shkruan për këtë numër: Redi Shehu, Dorian Koçi, Ervin Hatibi, Blendi Fevziu, Emine Sadiku, Hajrie Kolimja, Pullumb Kaciqi, Selami Xhepa, Ergys Mërtiri, Fitim Zekthi, Armand Bora, Dashamir Vaqarri, Shpend Bengu, Ardian Muhaj dhe Lulzim Hoxha.

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9770261778895

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages124
ISBN9770261778895
Vendodhja e botimit2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë