Forum A + P Nr. 7 View larger

Forum A + P Nr. 7

Grup autorësh A-006432

New product

200 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2227-7994

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Revistë shkencore dhe kulturore në territoret shqipfolëse për fushat e arkitekturës dhe planifikimit të territorit. Aesop meeting
in TIRANA.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages231
ISBN2227-7994
Published year2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë