Mediues Nr. 3

Instituti i Komunikimit Medius BG0072

New product

Përshkrim i shkurtër

Medius” sjellë në këtë numër një sërë këndvështrimesh mbi raportin e mitit me historinë, të ndarjes së logosit me mitin, të debatit mbi heronjtë e dikurshëm dhe të sotëm, duke u mbështetur në nevojën që kemi për të njohur jo vetëm veten, por edhe botën. Në këtë numër do të gjeni shkrime nga Doan Dani, Blendi Fevziu, Fatos Lubonja, Ergys Mërtiri, Klemnetin Mile, Armando Bora, Diana Kastrati, Selami Xhepa, Kim Mehmeti, Vehbi Miftari, Fitim Zekthi, Redi Shehu, Ardian Muhaj, Fabian Zhilla dhe Agim Baçi

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages162
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1