Forum A + P Nr. 22 View larger

Forum A + P Nr. 22

Grup autorësh A-006444

New product

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2227-7994
Viti i botimit2021

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Forum A + P: Revista ndërdisiplinore e arkitekturës dhe mjedisit të ndërtuar, botuar nga Universiteti POLIS që nga viti 2010, është revista e vetme shkencore dhe kulturore në vendet shqipfolëse në fushat e arkitekturës dhe planifikimit urban. Kjo revistë njihet nga Ministria e Arsimit dhe Shkencës, Komiteti i Vlerësimit të Shkallëve Akademike dhe ka një kod ndërkombëtar të regjistrimit ISSN.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages100
ISBN2227-7994
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë