Forum A + P Nr. 22 Shiko më të madhe

Forum A + P Nr. 22

Grup autorësh A-006444

Libër i ri

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2227-7994

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Forum A + P: Revista ndërdisiplinore e arkitekturës dhe mjedisit të ndërtuar, botuar nga Universiteti POLIS që nga viti 2010, është revista e vetme shkencore dhe kulturore në vendet shqipfolëse në fushat e arkitekturës dhe planifikimit urban. Kjo revistë njihet nga Ministria e Arsimit dhe Shkencës, Komiteti i Vlerësimit të Shkallëve Akademike dhe ka një kod ndërkombëtar të regjistrimit ISSN.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe100
ISBN2227-7994
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë