Reduced price! Rrefenjat e mia te para per vajza View larger

Rrefenjat e mia te para per vajza

Grup autorësh JB0176

New product

Përshkrim i shkurtër

Çdo libër përmban 15 rrëfenja zbavitëse të treguara bukur dhe të ilustruara me vizatime plot ngjyra, që fëmijët do ti pëlqejnë shumë.

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 07 0

750 Lekë

-25%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages96
ISBN978 9928 177 07 0
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë