Rrefenjat e mia te para per vajza Shiko më të madhe

Rrefenjat e mia te para per vajza

Grup autorësh JB0176

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Çdo libër përmban 15 rrëfenja zbavitëse të treguara bukur dhe të ilustruara me vizatime plot ngjyra, që fëmijët do ti pëlqejnë shumë.

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 07 0

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

25 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe96
ISBN978 9928 177 07 0
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri