A ke ndonje sekret Shiko më të madhe

A ke ndonje sekret

BAO0081

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Sa mirë është të mbash një sekret... por nëse ky sekret të bën të ndihesh mirë ty dhe dikë tjetër.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108723

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Ky është një sekret i mirë. Por, nëse ke ndonjë sekret që ty të mundon... një sekret që të shqetëson ose të frikëson... është më mirë tia thuash dikujt që ti i beson. Ndodh që të jetë pak e vështirë tia rrëfesh atë mamit, babit ose mësueses. Por, është mirë të bëhesh trim dhe tia thuash. Sapo ta bësh këtë, do të ndihesh më mirë.

Të dhëna

Faqe36
ISBN9789989108723
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç