Cmim i reduktuar! A je i turpshem Shiko më të madhe

A je i turpshem

BAO0079

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Fëmijët të cilët janë të turpshëm, shpesh janë të shqetësuar dhe ndihen të keqkuptuar.

Më shumë detaje

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët36
ISBN9789989108730

495 Lekë

-10%

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Libri "A je i turpshëm?" i ndihmon djemtë dhe vajzat të kuptojnë se ka shumë mënyra me të cilat ata të kapërcejnë ndjenjën e turpit. Ata nuk duhet të vihen në siklet, nëse u mbahet goja ose nëse skuqen kur pyesin për diçka. E rëndësishme është, që ata të shprehin hapur mendimin e tyre. Libri "A je i turpshëm?" i ndihmon fëmijët të kuptojnë se ndjenja e turpit do të zhduket pak nga pak, nëse ata përpiqen të shprehin atë që mendojnë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët36
ISBN9789989108730
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç