Ate dite kur humba dhe me gjeten Shiko më të madhe

Ate dite kur humba dhe me gjeten

BAO0080

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Të humbësh në një vend publik, ku të duket e pamundur që mami dhe babi të të gjejnë, është e frikshme dhe e rrezikshme.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108778

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Një përvojë të tillë mund ta kalojë edhe fëmija më i vogël i familjes. Libri "Atë ditë kur humba dhe më gjetën" tregon historinë e një vajze që humbet në një panair. Ajo qan dhe e kap paniku. Vajzën e ndihmon një polic, i cili e çon në një qendër, ku kujdesen për fëmijët e humbur. Pas pak, atje mbërrin mami dhe babi dhe të gjithë u ndien të lumtur. Libri "Atë ditë kur humba dhe më gjetën" i nxit fëmijët dhe prindërit të caktojnë një vend takimi, sa herë shkojnë në një vend të madh.

Të dhëna

Faqe36
ISBN9789989108778
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç