Kur mami dhe babi harruan te ishin miq Shiko më të madhe

Kur mami dhe babi harruan te ishin miq

BAO0088

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Çfarëdo që të ndodhë, mami dhe babi im do të jenë prindërit e mi... dhe, për më tepër.... ata gjithmonë do të më duan mua.

Më shumë detaje

494 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108785

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Prindërit e mi dikur ishin shumë miq dhe unë ndihesha e lumtur. Ne çdo gjë e bënim së bashku. Më pas, gjërat filluan të ndryshonin. Prindërit e mi ishin gjithnjë të mërzitur me njëri-tjetrin dhe vetëm grindeshin. Nisa të mendoja se ishte faji im që prindërit e mi nuk ishin më shokë; por tani e kuptoj se është më mire që secili të jetojë në shtëpi më vete.

Të dhëna

Faqe36
ISBN9789989108785
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç