Aventurat e jashtezakonshme të Sharlotes 3 – Magjepsesja e krimbave View larger

Aventurat e jashtezakonshme të Sharlotes 3 – Magjepsesja e krimbave

Alice Pantermüller, Daniela Kohl A-006127

New product

Përshkrim i shkurtër

Vjen i treti i serisë së aventurave të Sharlotës: Një libër që të përpin, të bën të qeshësh dhe të lë pa fjalë!

More details

1974 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084484
Viti i botimit2020

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

Urraa, më në fund erdhën pushimet! Fermat janë plot me KAFSHË dhe Lotës i pëlqejnë aq shumë. Veçanërisht që kur ka zbuluar sekretin e fyellit të saj magjik që shërben për të magjepsur gjarpërinjtë! E teksa Lota vihet në kërkim të gjarpërinjve bavarezë, përpiqet të zbulojë se kush tjetër do të vallëzojë nën tingujt e muzikës së fyellit të saj.

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
ISBN9789928084484
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMigena Sejdini
I ri1