I ri Cmim i reduktuar! Aventurat e jashtezakonshme të Sharlotes 3 – Magjepsesja e krimbave Shiko më të madhe

Aventurat e jashtezakonshme të Sharlotes 3 – Magjepsesja e krimbave

Alice Pantermüller, Daniela Kohl A-006127

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vjen i treti i serisë së aventurave të Sharlotës: Një libër që të përpin, të bën të qeshësh dhe të lë pa fjalë!

Më shumë detaje

88 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084484

630 Lekë

-10%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Urraa, më në fund erdhën pushimet! Fermat janë plot me KAFSHË dhe Lotës i pëlqejnë aq shumë. Veçanërisht që kur ka zbuluar sekretin e fyellit të saj magjik që shërben për të magjepsur gjarpërinjtë! E teksa Lota vihet në kërkim të gjarpërinjve bavarezë, përpiqet të zbulojë se kush tjetër do të vallëzojë nën tingujt e muzikës së fyellit të saj.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
ISBN9789928084484
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMigena Sejdini