Nje grua tjeter View larger

Nje grua tjeter

Emmanuele Bernheim A-000680

New product

Përshkrim i shkurtër

Nje roman i fuqishem per marredheniet mes burrit dhe gruas, nje sfide per martesen dhe pasionet e qenies njerezore dhe nje sprove per fuqine e dashurise

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789992747587

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Kleri është 30 vjeçe dhe ka një karrierë të suksesshme si mjeke. Pavarësisht nga takimet e herëpashershme me ish-in e saj, është single. Një ditë, një i panjohur i vjedh çantën. Është Tomasi, që punon në një kantier ndërtimi fare pranë shtëpisë së saj. Shpejt bëhen dashnorë.

Dhe, pak nga pak, dashuria e Tomasit mbush tërë jetën e Klerit, të cilës i pëlqen ta imagjinojë jetën e të dashurit deri në detajet më të imëta. Dhe veçanërisht gruan e tij.

Në të vërtetë, Tomasi nuk rri kurrë më shumë se një orë e gjysmë me Klerin, sepse duhet të shkojë pranë gruas dhe fëmijëve të tij. Dhe kjo vazhdon deri ditën kur Tomasi i thotë që nuk është i martuar.

Klerit tashmë i duhet të heqë nga mendja gruan e Tomasit dhe dy të dashurit fillojnë dalëngadalë një jetë së bashku.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages96
ISBN9789992747587
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiZana Treska
I ri1