Sipermarrja View larger

Sipermarrja

Peggy A. Lambing, Charles R. Kuehl A-004956

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky eshte nje tekst akademik qe AADF - Albanian-American Development Foundation e sjell ne shqip per studentet dhe sipermarresit nga Pearson Education, ne botimin e katert dhe eshte i redaktuar dhe i pergatitur nga pedagoge te Fakultetit Ekonomik ne procesin e mesimdhenies ne Shqiperi

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Cleanscore
ISBN9789928448804

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Përmbajtja e Librit:

 1. Sipërmarrja sot
 2. Sipërmarrësi
 3. Të fillosh një biznestëri
 4. Blerja e biznesit
 5. Franshiza dhe alternativa të tjera
 6. Zhvillimi i produktittëri
 7. Bizneset e grave dhe bizneset e minoriteteve
 8. Bizneset që menaxhohen nga shtëpia
 9. Bizneset familjare
 10. Rritja e biznesitdhesipërmarrësi
 11. Plani i Biznesit
 12. Raste studimore

INFORMACION: Materialet Shtesë

Për pedagogët të cilët do të përdorin secilin nga këtë tekst akademik, ofrohet aksesi në platformat elektonike të Pearson dhe McGraw/Hill ku mund të shkarkojnë materialet ndihmëse si:

• Bankën e pyetjeve (2000-3000 pyetje për testim)

• Prezantime në PowerPoint

• Ushtrime dhe materiale të tjera sipas tekstit

                                                   

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
ISBN9789928448804
Shtëpia botueseEntrepreneurship
RedaktoriProf. Assoc. Dr. Ervin Demo
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiDr. Loran Gami