Reduced price! Evropa monetare: Euro dhe sistemi monetar evropian View larger

Evropa monetare: Euro dhe sistemi monetar evropian

Gilles Jacoud BPA001

New product

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Papirus
ISBN9789994397662
Viti i botimit2009

750 Lekë

-25%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

15 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages224
ISBN9789994397662
Shtëpia botuesePapirus
Viti i botimit2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiAdrian Civici