Nje minute menaxher

Kenneth Blanchard, Spencer Johnson BEL0019

New product

Përshkrim i shkurtër

“Një minutë menaxher” është një libër konciz dhe i lehtë për t’u lexuar. 

Për mbi 20 vjet, qindra menaxherë kanë ndjekur teknikat e këtij libri, duke rritur produktivitetin.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Elta Bs

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Një libër që ka shitur më shumë se 13 milionë kopje dhe është përkthyer në 37 gjuhë. Në libër, autorët paraqesin tri teknika të vlefshme për t’u bërë menaxher i suksesshëm: synim, vlerësim, kritikë. Secila nga këto teknika kërkon vetëm një minutë, por përfitimet e tyre kanë rezultuar afatgjata.

Data sheet

pages250
Shtëpia botueseElta Bs
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiAlferd Beka