Reduced price! 7 zakonet e njerëzve të suksesshëm View larger

7 zakonet e njerezve te suksesshem

Stephen R. Covey A-004723

New product

Përshkrim i shkurtër

Autori jep leksione të fuqishme për ndryshimin individual. Ky është botimi i plotë dhe është shitur më shumë se 15 milionë kopje. Tom Peters e konsiderohet këtë një libër të mrekullueshëm që mund të të ndryshojë jetën....

61 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

TITANIK
ISBN9789951868822

1 120 Lekë

-20%

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages424
ISBN9789951868822
Shtëpia botueseTITANIK
Published year2007
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiXhadi Gjana