Një minutë menaxher Shiko më të madhe

Nje minute menaxher

Kenneth Blanchard, Spencer Johnson BEL0019

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Një minutë menaxher” është një libër konciz dhe i lehtë për t’u lexuar. 

Për mbi 20 vjet, qindra menaxherë kanë ndjekur teknikat e këtij libri, duke rritur produktivitetin.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Elta Bs

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një libër që ka shitur më shumë se 13 milionë kopje dhe është përkthyer në 37 gjuhë. Në libër, autorët paraqesin tri teknika të vlefshme për t’u bërë menaxher i suksesshëm: synim, vlerësim, kritikë. Secila nga këto teknika kërkon vetëm një minutë, por përfitimet e tyre kanë rezultuar afatgjata.

Të dhëna

Faqe250
Titulli origjinalElta Bs
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiAlferd Beka